Skip to main content
Apžvalgos

Skapiškyje skambėjo dainuojamosios poezijos melodijos

By 20 spalio, 201621 spalio, 2016No Comments

img_2589

Jau keturioliktąjį kartą dainuojamosios poezijos ir bardų mylėtojus subūrė  XIV tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“. Spalio 19 d. Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinyje įvyko įvadinis festivalio koncertas, kurio rengėjas nuo 2003-ųjų metų – Vilniaus mokytojų namai.

Į rudeniniais lapais papuoštą renginio salę rinkosi gausus būrys muzikos meno mylėtojų. Vieni šnabždėjosi ir raudo, kad atvyko pirmą kartą ir nežino, ko gali tikėtis, kiti – gražinosi sakydami jog nepraleidžia nei vieno dainuojamosios poezijos koncerto. Kaip ten bebūtų, muzikos tikslas vienas – suburti ir įtraukti į magiškų garsų pasaulį.

Festivalyje „Tai – aš“ dalyvavo atstovai iš Lietuvos: Steponas Krasauskas, Almantas Totoris, Žemyna Trinkūnaitė ir Algirdas Klova. Jį papildė užsienio muzikantų atstovų delegacija: kompozitorius ir muzikantas Mieczislaw Litwinski (Lenkija), muzikantas Viktor Pashnyk (Ukraina) ir tolimiausias festivalio dalyvis  iš Jungtinių Amerikos Valstijų, profesionalus dainininkas, muzikantas – Paul Cataldo.

Gilūs atlikėjų atliekamų dainų tekstai, kūną virpinančios melodijos, apgaubė žiūrovus maloniu muzikos garsų šydu. Pasibaigus koncertinei programai publika atsistojusi dėkojo festivalio dalyviams už sukurtą jaukų ir nepamirštamą rudenio vakarą. Muzikantus apdovanojo, ir vienetines skrybėles, iš rudeninių klevų lapų, kuo nuoširdžiausiai įteikė Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio režisierė bei festivalio koncerto vedėja Vita Vadoklytė.

Kupiškio kultūros centro informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply