Skip to main content
Apžvalgos

„Sveikas, kaimynėli!“ toliau tiesia draugystės tiltus

By 1 spalio, 20183 spalio, 2018No Comments

Paskutinį rugsėjo penktadienio vakarą Lukonių laisvalaikio salės kiemelyje kvepėjo moliūgų sriuba. Besirenkančius į šventę lukoniečius ir svečius vaišino bendruomenės šeimininkės Alva Jackevičienė, Albina Kriaučiūnienė ir Genutė Puciatienė.

            Į tradicinę kaimo šventę „Sveikas, kaimynėli!“ pasveikinti atvyko Kupiškio r. meras Dainius Bardauskas, Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis ir visų labai lauktas kraštietis, disko metikas, dabar Lietuvos Respublikos Seimo narys Virgilijus Alekna.

           Šventė prasidėjo pačių mažiausių Subačiaus vaikų darželio dainorėlių atliekamomis dainelėmis. Prisiminimais dalinosi Virgilijaus Aleknos kraštietė, taip pat kilusi iš Terpeikių kaimo Birutė Zaborskytė – Jasinskienė. Viešnia paskaitė savo kūrybos eilėraštį, skirtą Olimpiniam čempionui, prisipažino, kad dirbdama akušere pirmoji ant rankų pakėlė ką tik gimusį Virgilijų  ir dovanojo visas keturias savo poezijos knygas.

           Į šventę atskubėjo ir Virgilijaus Aleknos pirmoji mokytoja Bronė Gusevičienė. Mokytoja tvirtino buvusi griežta ir reikli savo mokininiams, o Virgilijų nuo pat pirmosios klasės viliojo sportas kiek beprisimenanti, tai pertraukų metu Virgilijus iš rankų nepaleisdavęs kamuolio. Pats Virgilijus prisipažino, kad sugrįžus į tėviškę vėl norisi kalbėti kupiškėnų tarme. Skambias dainas lukoniečiams ir svečiams dovanojo Subačiaus gimnazijos mokytojų kolektyvas, solistė Ornėja  dainavo apie draugystės tiltus (vadovė Vilma Aleknienė).

            Gražios šventės ir sėkmingų darbų linkėjo Lukonių kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Sutkus, o mūsų svečias, dabartinis LR Seimo narys Virgilijus Alekna, pakvietė lukoniečius apsilankyti dabartinėje jo darbovietėje – Seime. Netrūko nei geros nuotaikos, nei nuoširdaus bendravimo. Smagu, kad tradicinė kaimo šventė „Sveikas, kaimynėli!“ toliau tiesia draugystės tiltus.

 

Kupiškio KC Lukonių laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio