Skip to main content
Apžvalgos

Tradicinė kaimo šventė ,,Sveikas, kaimynėli!“ Lukonyse

By 1 spalio, 20163 spalio, 2016No Comments

Rudeniška ramybe alsuojančia spalio 1-osios popietę visi rinkosi į tradicinę kaimo šventę ,,Sveikas, kaimynėli!“. Na, o kokia gi šventė be svečių? Šį kartą gerą nuotaiką ir skambias dainas mums dovanojo Panevežio raj. Paliūniškio kaimo kapela ,,Kaimynai“ (vadovas Jonas Kepalas). Šventėje skambėjo  ir gitaros – tai Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos gitaristų būrelis ir jų vadovas Rimvydas Kirstukas. Antašavos padalinio vaikų ir jaunimo vokalinis ansamblis ,,Kregždutės“ susirinkusiuosius sugrąžino į jaunystės dienas. Kartu su vadove Jolanta Keršanskiene, ne tik dainavo, bet ir skambino gitaromis. Programos metu maloniai nuteikė solistės Roksanos Žemeckaitės atliekamos dainos.

Su švente sveikino LR Seimo narys A. Zeltinis, Švietimo ir mokslo ministrės patarėjas R.Vaiginas bei Subačiaus seniūnijos seniūnas V. Paliulis.

Pasibaigus koncertinei programai dar ilgai netilo kalbos ir dainos prie suneštinių vaišių stalo. Juk smagu visiems pasibūti po darbų, pasidžiaugti rudens gėrybėmis. Neliko pamiršti ir jubiliejinius gimtadienius šiais metais šventę bendruomenės nariai. Juos pasveikino ir kuo geriausios sveikatos linkėjo L. Aleksiejūnienė. Išsiskyrėme nešini gera nuotaika, širdyje išsaugoję nutolstančios vasaros prisiminimus…..

Kupiškio KC Lukonių padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio