Skip to main content
Apžvalgos

Adventinė popietė „Gerumu sušildyk“ Laičiuose

By 16 gruodžio, 2016No Comments

Apsisuko metų ratas ir norėjosi padėkoti draugams, kaimynams, bendraminčiams už vieni kitų palaikymą, buvimą kartu, kad mokame pasidalinti ir pasidžiaugti vieni kitais.

Gruodžio 15 d. 16 val. Kupiškio kultūros centro Laičių padalinyje vyko Adventinė popietė „Gerumu sušildyk“.  Renginyje dalyvavo Kupiškio kultūros centro Adomynės padalinio folklorinis ansamblis „Jara“, Skapiškio parapijos klebonas S. Pranskūnas bei Laičių vaikų ir suaugusiųjų  mėgėjų teatro kolektyvas. Šeimininkai pradėjo Adventinę popietę sveikinimo žodžiu bei parodė vaizdelį „Pakeleiviai“, klb. S. Pranskūnas taip pat pasveikino atėjusius į renginį bei sakė nepamiršti Sekmadienio. Išlikti žmogumi kvietė seniūnaitė Ž. Andrijauskienė. O folkloro ansamblis dovanojo ramų, gražų pasiklausimą adventinių dainų, burtų, orų spėjimų, adventinių žaidimų – ratelių.

„Esu labai dėkinga J. Čeplevičei už dekoracijas, Laičių kaimo moterims už adventinius vainikus (R. Ivanauskienei, D. Naujikienei, S. Mažylienai, A. Raupienei). Gaspadinei V. Gabnienei už cibulinę, tikybos mokytojai Ž.Andrijauskienei už vaikų paruošimą renginiui. Ir aišku nuoširdus ačiū Adomynės padalinio folkloriniam ansambliui „Jara“ bei jos vadovei R. Lapienienei, kad niekada neatsisako atvykti ir parodyti savo vis naujos programos“, – sakė Kupiškio kultūros centro Laičių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jelena Valkauskienė.

Kupiškio kultūros centro Laičių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio