Skip to main content
Apžvalgos

Lukonys pakvietė į dvigubą šventę

By 27 rugpjūčio, 2018No Comments

   Vasarai skaičiuojant paskutines kalendorines dienas ir beldžiantis rudenėjančiam orui, į Kupiškio kultūros centro Lukonių laisvalaikio salę, rugpjūčio 26 d., rinkosi žiūrovai bei svečiai atšvęsti net dviejų švenčių jungtį – vasaros uždarymą ir garbingą Lukonių kaimo bendruomenės 15 metų jubiliejų.
   Lukonių kaimo bendruomenė – pirmoji susikūrusi Subačiaus seniūnijoje. Pirmieji žingsneliai buvo nueiti su tuometine bendruomenės pirmininke Roma Baronaite, šiandieną jie tęsiami Antano Sutkaus. Šiuo metu bendruomenėje yra 60 aktyvių narių, o Lukonių vardą visoje Lietuvoje garsina Igno Jackevičiaus bitynas „Brolių medus“.
   Šioms dviems progoms paminėti ir susirinkusiai pilnai salei žiūrovų koncertavo Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centro linijinių šokių kolektyvas „Širšė“ (vad. Lina Veršelienė), Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio moterų vokalinis ansamblis „Luknė“ (vad. Irena Jėčiuvienė), kupiškėno Mato Sankausko ir šimoniečio Viktoro Bražo duetas, muzikantai iš Anykščių rajono – Vytautas Juncys su sūnumi.
   Lukonių kaimo bendruomenės atvyko pasveikinti Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis, Valakų kaimo bendruomenės pirmininkas Kęstutis Paliulis, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė ir Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė. Visi svečiai buvo pavaišinti gardžia bendruomenės atstovių išvirta sriuba. Na, o koks gimtadienis be torto? Jo saldumo teko kiekvienam, atvykusiam į šią dvigubą šventė, kurią režisavo ir vedė Lukonių laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Violeta Kunskienė.
   Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Lukonys, tai dar vienas puikus pavyzdys, kur kultūros įstaigos ir bendruomenės darna, ilgametė draugystė, dirba iš vien ir vardan vieno nuoširdaus tikslo –krašto žmonių. Linkime šiai aktyviai bendruomenei puikių ateities projektų ir ilgų gyvavimo metų!

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio